گزارش جنجالی روزنامه عربستانی : خامنه ای در آغوش سجاد غریبی، هالک تقلبی ایرانی

گزارش جنجالی روزنامه عربستانی : خامنه ای در آغوش سجاد غریبی، هالک تقلبی ایرانی به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

گزارش جنجالی روزنامه عربستانی : خامنه ای در آغوش سجاد غریبی، هالک تقلبی ایرانی

#هالک_ایرانی #سجادغریبی #خامنه_ای #برجام #قدرت_نظامی_ایران #رودست #iranianhulk #sajadgharibi

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

داستان سجاد غریبی ، و آبروریزی بین المللی او آن هم در حالی که خود را نماینده ایران خوانده، در عین حال که موجب تمسخر همگان شده است، موجب خشم ایرانیان نیز شده که چرا به چنین فردی این اجازه داده شده که با نام ایران و ایرانی چنین نمایش مضحکی به راه بیاندازد و موجب سرافکندگی یک ملت شود.
در همین راستا یک روزنامه عربستانی با مثایسه سجاد غریبی و علی خامنه ای به تمسخر ایرانیان پرداخته است. این روزنامه می نویسد که سجاد غریبی، ملقب به هالک ایرانی، در اولین مبارزه واقعی خود مقابل جومانوف آلمات باخیتوویچ مشهور به گوریل قزاقستان در راند نخست ناک اوت شد و شکست خورد.
سجاد غریبی فعالیت گسترده ای در اینستاگرام دارد و با انتشار تصاویر و کلیپ هایی از خود، تبدیل به چهره اینستاگرامی شده است.
شکست غریبی در مبارزه با فایتری آماتور، فوتوشاپی بودن هالک ایرانی و تصاویری که او به اشتراک می گذارد را بیش‌تر نمایان کرد. پیش از این مبارزه او با مارتین فورد، پس از کری خوانی های فراوان لغو شده بود که بازتاب گسترده ای در میان کاربران ایرانی فضای مجازی داشت.
این روزنامه می نویسد ، سجاد غریبی آینه به تمام معنای ر ج ا و رهبر آن ع خ است. با کمک فضای مجازی و تولید تصاویر فوتوشاپی اغراق آمیز برای خود هوادار جمع می کند. گاهی با اححساسات مذهبی مردم ایران بازی می کند، گاهی می گوید می خواهد برود سوریه و عراق و با داعش ممبارزه کندد. گاهی قوی ترین مبارز جهان که مارتیم فورد انگلیسی است را به مبارزه می طلبد و داما در حال تهدید این و آن در جهان است . اما همین که پای یک مبازه واقعی به میان می آید ؛ به حریف پشت می کند ؛ ضربه فنی می شود، مشت می خود و به غلز کزدن می افتد. و جالب اینکه او حتی تا زمان وزن کشی هم در حال نعره زدن و ادای انسان های نیروند را در آوردن بود. این یعنی یک آینه به تمام مهتا از ر ج ا و قدرت نظامی که از آ« حرف می زند.

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها