گفتم برو به دَرَک! تحلیل دقیق یک استراتژی احمقانه از سوی امیر عبداللهیان

گفتم برو به دَرَک! تحلیل دقیق یک استراتژی احمقانه از سوی امیر عبداللهیان به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

گفتم برو به دَرَک! تحلیل دقیق یک استراتژی احمقانه از سوی امیر عبداللهیان

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مصطفی مهجوری، از کارمندان سابق سفارت ایران در اطریش در توییتی از مشاجره لفظی اش با امیر عبداللهیان و تیم مذاکره کننده ج.ا در حاشیه مذاکرات پرده برداشته است که منجر به برکنازی این کارمند پر سابقه سفارت در اطریش شده است. مهجوری می گوید ، در حال آماده سازی میز معروف مذاکرات بودم که به علی باقری‌ کنی معاون امیرعبداللهیان گفتم مهلت شما محدود است، من 15 سال در حاشیه مذاکرات بوده ام، فریب وعده های روس را نخورید، شما فقط یک مهره در بازی پوتین هستید، اینجا بود که باقری کنی ه من گفت که تو فکر کردی که چون 15 سال تدارکات چی بودی، بهتر از ما سیاست بلدی؟ اینجا بود که عصبانی شدم و گفتم برو به درک و فردایش دیدم در سفارت نامه برکناری من روی میزم است.
او می گوید، اکنون دز دستگاه سیاست خارجه ج.ا، افرادی سر کار هستند که هیچ درکی از سیاست ندارند و فکر می کنند مرکز جهان اند و همه باید پیرو آن ها باشند.
توافق برجام و تورم

مطالب مرتبط