یک اتفاق ویژه برای شاهزاده رضا پهلوی امید را در ایرانیان زنده کرد

یک اتفاق ویژه برای شاهزاده رضا پهلوی امید را در ایرانیان زنده کرد به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

یک اتفاق ویژه برای شاهزاده رضا پهلوی امید را در ایرانیان زنده کرد

#شاهزاده #شاهزاده_رضا_پهلوی #اعتراضات_سراسری #دلار #گرانی #براندازم #نه_به_جمهوری_اسلامی

با گذشت بیش از ده روز از سخنان شاهزاده رضا پهلوی و کنفرانس مطبوعاتی که در روز ۱۳ خرداد انجام شد گروه ها و جریان های مختلف سیاسی در داخل و خارج از ایران به آن واکنش نشان می دهند.
گفتنی است که شاهزاده رضا پهلوی در سال های اخیر چندین بیانیه و سخنرانی مهم و قابل توجه داشته که نشست میدان میلیوتی و پس از آن بحص پیمان نوین از جمله آن ها بوده است. و به ویژه پس از اعتراض های دیماه 1396 که گروه وسیعی از مردم با شعارهای رضاشاه روحت شاد خانواده پهلوی را مورد ستایش قرار دادند شاهزاده رضا پهلوی حضورش را به خواست مردم در صحنه سیاست پررنگ تر کرد. اما همیشه چیزی که کمی موجب دلسردی طرفداران شاهزاده و یا به صورت کلی تر محالفان ر ج ا می شد، تفرقه در میان گروه های مخالف ج ا بود. اما این بار و به ویژه در چند روز اخیر و پس از بیانیه آخر شاهزاده رضا پهلوی به شکل شگفت انگیزی تعداد افراد و گروه هایی که به وی پیوسته اند و اتحاد خود را با شاهزاده اعلام کرده اند افزایش یافته است و د ر تازه ترین واکنش شورای مدیریت گذار که ترکیبی از جریان های سیاسی جمهوری خواه و فدرالیست و همچنین مشروطه خواه است با انتشار بیانیه رسمی از پیام شاهزاده رضا پهلوی استقبال کردند و آمادگی خود را برای همکاری با ایشان اعلام نمودند.
همچنین در اتفاقی ویژه روز گذشته گروهی در تلگرانم که به سرعت بر تعداد اعضای آ« افزوده شد ، ادعا کرده است که از بدنه ارتش است و در حال آماده سازی فضا برای اعلام رسمی مخالفت اعضای ارتش و پیوست به شاهزاده هستند. تا کنون در این گروه تصاویر صدها ارتشی که صورت خود را پوشانده اند و با لباس نظامی نوشته نه به ج ا را در دست گرفته اند منتشر شده است.
گفتنی است که یک روز پس از سخنان شاهزاده رضا پهلوی،علی خامنه ای به آن واکنش نشان داد و گفت:هر کسی به دنبال بازگشت سلطنت پهلوی به ایران باشد مرتجع است. وی در بخش دیگری از صحبت های خود از تاریخ فرانسه و روسیه یاد کرد که پس از انقلاب های مردمی و به گفته او شکست آنها پادشاهی به آنها بازگشت. علی خامنه ای در حالی این سخنان را به عنوان آخرین تلاش هایش برای بقا بر قدرت ارائه می کرد که به اعتقاد کارشناسان این سخنان خود نمود عینی این است که علی خامنه ای شکست را پذیرفته و به علاوه در اشتباهی استراتژیک حتی به آن دسته اندکی از مردم که امید به بازگشت پپادشاهی نداشتند یادآور کرده که به گواه تاریخ این امر ممکن است.
علی خامنه ای در حالی آشفته از وضع موجود این سخنان را به زبان آورد که از دی ماه ۹۶ تاکنون در اغلب تجمع های اعتراضی مردمی در داخل ایران بارها فریادهای:رضا شاه روحت شاد و ولیعهد کجایی به داد ما بیایی شنیده شده است. روز گذشته نیز در تجمع بازنشستگان فریادهای رضا شاه روحت شاد سر داده شد.
در حالی شرایط کاملا به ضرر ر ج ا و به سود جیان برانداز رقم خورده است که کارشناسان و تحلیلگران مسائیل سیاسی با استقبال از سخنان اخیر شاهزاده آن ها را وحدت بخش خوانده بودند.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها