یک مشت نامرد هستید! سخنان تند فائزه هاشمی خطاب به خامنه ای

یک مشت نامرد هستید! سخنان تند فائزه هاشمی خطاب به خامنه ای به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

یک مشت نامرد هستید! سخنان تند فائزه هاشمی خطاب به خامنه ای

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

فائزه هاشمی فرزند اکبر هاشمی رفسنجانی چند سالی هست که با انتشار صورت یا ویدیوهایی جنجالی و با خطاب قرار دادن مستقیم مسولان رده بالای ر ج ا، به انتقاد مستقیم از افرادی همچون علی خامنه ای پرداخته است. حال او در آ[رین ویدیویی که ویدئویی که منتشر کرده است، به شدت به انتقاد از سران ج ا پرداخته و گفته است که با این اعمال جواب خدا، مردم و تاریخ را چه می دهید؟ به این فکر کرده‌اید؟»
او همچنین با تکرار سخنان گذشته خود خطاب به علی خامنه ای گفت که پدر او بیش از پنج سال است که مُرده است و افرادی از جانب رهبر جمهوری اسلامی نمی دانم از چه می ترسند که "این طور ناجوانمردانه دست به تخریب" پدر من زده اند و هنوز هم به این کار ادامه می دهند. شما ایی که دست به این اقدامات می زندید، یک مشت نامرد و ناجوانمرد هستید.
فرزند علی اکبر هاشمی رفسنجانی در پاسخ غیرمستقیم به سوال خود که چرا دست به تخریب پدرش زده اند، خطاب به رهبر جمهوری اسلامی، علی خامنه ای گفته است که به نظر من ممکن است هدف "رسیدن به قدرت" و "دیکتاتوری بیشتر" باشد. اما، این "تخریب یک دلیل دیگر هم می تواند داشته باشد و آن نداشتن اعتماد به نفس است. یعنی : علیرغم این که قدرت کامل دارند، [اما] خودشان هم خودشان را باور ندارند."

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها