یک گزارش شرم آور از تن فروشی پسران جوان در خیابان های تهران | رژیم مرزهای تن فروشی را هم جابجا کرد

یک گزارش شرم آور از تن فروشی پسران جوان در خیابان های تهران | رژیم مرزهای تن فروشی را هم جابجا کرد به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

یک گزارش شرم آور از تن فروشی پسران جوان در خیابان های تهران | رژیم مرزهای تن فروشی را هم جابجا کرد

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

فعالیت این سایتها که یکی از آنها مجوز فعالیت خود را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کرده و یکی از منابع شناخته شده برای اجاره واحد مسکونی روزانه در اقصی نقاط تهران به شمار می‌رود، با ماده ۲۸ آئین نامه پلیس نظارت بر اماکن عمومی که درباره بررسی تطابق ظواهر اماکن عمومی با شئونات مذهبی و سنن و آداب جامعه است، مغایرت دارد. زیرا در این سایت، واحد‌هایی مجهز تنها با یک کلیک ساده و با قیمت بالا به صورت روزانه اجاره داده می‌شوند. علیرغم اینکه وجود مدرک محرمیت در این سایت به عنوان شرط الزامی ذکر شده، اما هنگام مراجعه، میزبان هیچ توجهی به نسبت مهمانان ندارد و به راحتی بسته‌های بهداشتی شامل زیرانداز، دستمال کاغذی و… در اختیار آنان قرار می‌گیرد.

البته ممکن است توجیه پیش رو برای این اقامتگاه‌ها به این شکل باشد که مسافران تهرانی برای یک روز هم که شده در سوئیت‌های مجهز اقامت کنند، اما باید توجه داشت که اقامتگاه‌های رسمی مانند مسافرخانه‌ها یا هتل‌ها که هدف آنها هم ارائه خدمات مطلوب به مسافران است، قطعا به موازین شرعی توجه دارند. لذا، بیم آن می‌رود که وجود چنین اماکنی باعث ترویج فساد و همچنین ازدیاد ازدواج سفید در جامعه شود

امان الله قرایی مقدم، جامعه‌شناس و استاد دانشگاه خوارزمی تهران در گفت وگو با خبرنگار ما درباره «اجاره واحد‌ها بصورت ساعتی و روزانه و بدون مدارک شرعی به زنان و مردان» گفت: این پدیده همانطور که قبل از انقلاب هم رواج داشته، چندین سال است که دوباره شکل گرفته است. ابتدا برخی راننده تاکسی‌ها اقدام به این کار و جابجایی زنان و دختران می‌کردند، اما به‌تدریج این عمل گسترده شد و امروز نه تنها در تهران بلکه در دیگر شهر‌های بزرگ کشور نظیر مشهد، کرج، شیراز و اصفهان هم شاهد این نوع خانه‌ها هستیم.

عنی دستورالعمل‌ها و ضوابط اجرایی در یک دستگاه، سازمان، نهاد و… بر اساس احکام اسلامی تنظیم می‌شوند که تخطی از این قوانین پیگرد خواهد داشت.

یکی از این قوانین مربوط به رزرو هتل و مسافرخانه در اقصی نقاط کشور است. طبق قوانین کشور، حداقل سن رزرو هتل در ایران ۱۸ سال تمام است و افراد کمتر از این سن قادر به رزرو هتل نمی‌باشند. مسافران در زمان پذیرش باید مدارک شناسایی شامل کارت ملی، شناسنامه عکس دار، پاسپورت یا ویزا (برای مسافران خارجی) به همراه داشته باشند.

طبق همین قانون، زوج‌های ایرانی برای اینکه بتوانند سوئیت مشترک رزرو کنند، باید کارت ملی یا شناسنامه یکی از زوجین را به همراه داشته باشند. در صورت ازدواج موقت نیز همراه داشتن صیغه نامه معتبر الزامی است. اما چند وقتی می شود که ظهور پدیده‌ای به نام «اقامتگاه‌های روزانه»، قوانین مربوط به رزرو مکان را زیر سوال برده است؛ بدین صورت که با یک جستجوی ساده در اینترنت، سایت‌های عجیب و غریبی در معرض دید کاربران قرار می‌گیرند که فهرستی از منازل اجاره‌ای روزانه را در اقصی نقاط تهران و با طیفی از قیمت‌ها و امکانات مختلف در خود جای داده‌اند.

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها