❌چرا رفتن به اورست خطرناک ترین کار دنیاست ؟؟؟ ❌اجسادی که به تابلوهای راهنما تبدیل شدن

مجله ویدیویی بدون سانسور توفیدز، حاوی آخرین اخبار ایران و جهان، ویدیوهای طنز سیاسی و دینی، ویدیوهای افشاگرانه و سکس اسلامی، دوربین مخفی و مطالب بزرگسالان 18+، سرگرمی و فیلم.

جستجوی توفیدز

مطالب مرتبط

❌چرا رفتن به اورست خطرناک ترین کار دنیاست ؟؟؟ ❌اجسادی که به تابلوهای راهنما تبدیل شدن

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

با سلام به همراهان همیشگی کانال جعبه سیاه ، من یاشار بصیر هستم و امروز با یه ویدیوی مرموز و ترسناک دیگه در خدمت شما عزیزان هستیم ، مطمئنا تا امروز هزاران بار اسم اورست بگوشتون خورده !! ولی آیا تا بحال به اینکه این نقطه کره زمین می تونه وحشتناک و ترسناک باشه فکر کردین ؟؟ آیا میدونستین افرادی که توی منطقه مرگ اورست کشته میشن جنازه هاشون تا ابد اونجا رو برفا باقی میمونه ؟؟ اگه کنجکاو هستید که اطلاعات بیشتری در مورد اورست بدست بیارید به هیچ عنوان این ویدیو رو از دست ندید و امیدواریم از دیدن اون لذت ببرید .

Instagram:
https://www.instagram.com/jabeye.siyah

Telegram:
https://www.t.me/Jabeyesiyah

Facebook:
https://www.facebook.com/jabeyesiyah

Website:
https://www.jabeyesiyah.com

#جعبه_سیاه #jabeyeSiyah #اورست

music information :
Oppressive Gloom by Kevin MacLeod
Link : https://filmmusic.io/song/4174-oppressive-gloom
License : https://filmmusic.io/standard-license

———————————————————————————————-

خطرات صعود به اورست,چگونه می توان به اورست رفت,صعود به اورست,مستند اورست,قله اورست,قله اورست در کجاست,جعبه سیاه,کانال جعبه سیاه,یاشار بصیر,هومن آپرین,عظیم قیچی ساز,اولین ایرانی فاتح اورست,اولین ایرانی که به اورست رفت,اجساد انسانها در اورست,چکمه سبز اورست,جسد چکمه سبز,Yashar Basir,Jabeye Siyah,Jabe siah,Jabeye Siyah Youtube,چرا رفتن به اورست خطرناک ترین کار دنیاست ؟

اپلیکیشن مویابل سایت

مطالب دیگر