ویدیوی شوکه آور از تروریستهای بالقوه جمهوری اسلامی در کانادا

مجله ویدیویی بدون سانسور توفیدز، حاوی آخرین اخبار ایران و جهان، ویدیوهای طنز سیاسی و دینی، ویدیوهای افشاگرانه و سکس اسلامی، دوربین مخفی و مطالب بزرگسالان 18+، سرگرمی و فیلم.

جستجوی توفیدز

مطالب مرتبط

ویدیوی شوکه آور از تروریستهای بالقوه جمهوری اسلامی در کانادا

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (12 رای)
Loading...

خبرنگار کانادایی متحیر است که آیا اینجا تورنتوی کاناداست یا تهران؟

جمهوری اسلامی به لطف قوانین دانشجویی، مهاجرتی و سرمایه گذاری کانادا، گروه بزرگی از تروریست های بالقوه اش را با صرف بودجه های کلان به کانادا فرستاده و در آینده نزدیک از آنها برای پیشبر اعمال شریرانه اش استفاده خواهد کرد.

در این ویدیو، خبرنگار کانادایی سعی می‌کند از شرکت کنندگان در مراسم قاسم سلیمانی سوال کند، چرا آنجا جمع شده اند و آیا آنها از تروریسم حمایت می‌کنند یا نه که با برخورد خشن ولایتمداران و حرامزادگان رژیم که تحت عناوین دانشجویی یا سرمایه گذاری به کانادا رفته اند، مواجه می شود.

بسیاری از این حرامزادگان خامنه ای، سعی می کنند که چهره شان را از دوربین مخفی کنند و از پاسخ دادن امتناع می کنند.

پلیس کانادا هم بر خلاف قوانین ضد تروریسم کشور، اجازه داده که هواداران یک تروریست بین المللی، از وی حمایت کنند و به نوعی به ترویج تروریسم دست بزنند.

همچنین پلیس کانادا در پی دستوراتی که از بالا دارد و برخلاف قوانین آزادی بیان، سعی در وادار نمودن این خبرنگار به سکوت و عدم تهیه گزارش و خروج از محوطه است.

خبرنگار متعجب است از خودش سوال می کند:
آیا اینجا قوانین کانادا جاری است یا قوانین شریعت اسلام ؟؟
آیا اینجا تورنتو است یا تهران !!؟
آیا من کانادایی حق ندارم در میدانی از شهر تردد کنم تا هواداران یک تروریست از آن استفاده کنند و آیا من برخلاف حق آزادی بیان و به عنوان یک خبرنگار حق ندارم پوشش خبری از این اجتماع داشته باشم !!؟

لطفا یکی از سروهای پخش زیر را انتخاب کنید و کمی صبر کنید تا ویدیو لود شود

اپلیکیشن مویابل سایت

مطالب دیگر